Prezent na święta dla mamy – Podróż do francuskiej winnicy

Podróż do francuskiej winnicy

Zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nim gorączka poszukiwania prezentów dla naszych najbliższych. Tym razem skupimy się na podarunku dla Mamy. Mimo tego, że świat od wielu lat przechodzi technologiczną rewolucję, bardzo często nadal sięgamy po tradycyjne książki, które obok czytników elektronicznych, tabletów i odtwarzanych na nich ebooków, zajmują ważne miejsce w życiu wielu osób. Książką, którą szczególnie chcemy polecić dla tych najważniejszych osób w naszym życiu jest „Francuska opowieść”, Krystyny Mirek.

Czas na relaks

„Francuska opowieść” w zimowy wieczór przeniesie Twoją mamę do słonecznej Francji, w historię pełną emocji i uczuć. W historię o jakiej się słyszało, ale samemu (najprawdopodobniej) nie doświadczyło. Będzie to podróż do francuskiej winnicy. Pobudzające wyobraźnię opisy otoczenia, magia smaków i zapachów, tak precyzyjnie ukazane przez autorkę, dopełniają harmonijnie całości powieści.

Z kim mamy do czynienia?

Czytelniczka powieści Krystyny Mirek szybko zorientuje się, że „Francuska opowieść” jest kontynuacją innej książki tej autorki „Szczęście all inclusive”. Każdy z bohaterów ma za sobą trudne doświadczenia, każdy w głębi serca ma nadzieję na zmiany.

Beata, Oliwia, Jakub, Aleks, hrabia i Marie – to dzięki nim czytelnik poznaje piękny, a jednocześnie zagmatwany świat relacji w związkach i tych zwykłych, międzyludzkich. Każda z tych postaci dźwiga swój bagaż, podejmuje trudne decyzje, które mogą być ryzykowne, ale jednak warte wypróbowania.

Beata i Jakub, narzeczeni borykający się z wątpliwościami wkradającymi się w ich związek.

Oliwia, zaradna, przebojowa, a jednak wciąż szukająca brakującego elementu w swoim życiu.

Aleks, mężczyzna z trudną przeszłością, która ciągle w myślach do niego wraca.

Hrabia, właściciel zamku. Kim jest, jaką tajemnicę skrywa przed światem?

I Marie, cudowne uzupełnienie całej historii.

Czy warto?

Z pewnością! Tej książki nie może zabraknąć w biblioteczce Twojej mamy (podobnie jak pozostałych książek tej autorki).